EM-kval på tisdag mot Finland men de svenska stjärnorna har ingen större koll på motståndarna. Eller egentligen ingen alls.
Kim Källström testar med Litmanen och Hyypiä innan han hittar rätt:
- Har koll på Mikael Forsell som gjorde målet för dem senast. Vet att de är disciplinerade och starka, säger han.
Kan du jämföra Sveriges trupp med Finlands?
- Det kan jag inte, tyvärr. Jag måste säga att jag inte har jättebra koll på det, men det är därför vi har en stor tränarstab som ska lära oss vad vi ska utnyttja och vad vi ska skydda oss emot.
Emir Bajrami vet inte heller mycket om det finska landslaget:
- Inte så mycket, jag hoppas få mer grepp i dag, jag tror vi har en genomgång.
Vet du några spelare?
- Ska inte säga något dumt, jag vet någon från Djurgården. Sjölund, va? Kommer inte på den andra på mittfältet, jag har mött honom förra året.
Vad betyder det att man inte känner till spelarna?
- Kvittar väl om jag kan någon spelare i motståndarlaget. Vi kommer att gå igenom styrkor och svagheter på genomgången. Viktigt att vi fokuserar på vårt spel, vi är bättre och gör vi vårt så vinner vi.
Sebastian Larsson är inte mycket klokare på hur landslaget spelar, även om han har bra koll på förre lagkamraten Mikael Forsell:
- Han är farlig i straffområdet och han får inte få någon yta. Han kan göra mål med vänstern, högern och huvudet och vi måste ligga tajt på honom. Han är Finlands största hot, säger Larsson.
- Vi ska ha kontroll och sätta tempot i matchen och kan vi spela som vi ska så blir det tufft för Finland. Vi vet att de är bättre mot bra motstånd, men vi ska göra vad vi måste.
Vad vet du om laget?
- Har inte jättebra koll, men när vi går igen dem så kommer man veta mycket mer. När man går igenom spelarna vet man mer och känner igen dem. Nu har de ny tränare igen så det är svårt att veta vad det betyder.